Do góry

Biesiada – śpiew z gośćmi przy stołach

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Śpiew z gośćmi przy stołach


Wesele to w dużej części zabawa na parkiecie. Jednak ważna jest także zaangażowanie Gości przy stołach do wspólnego śpiewu i muzykowania. Doskonałą ku temu okazją jest śpiew z gośćmi przy stołach. Któż z nas nie lubi śpiewać takich przebojów jak „Szła dzieweczka do laseczka”, „Hej z góry, z góry” czy „Kto w styczniu urodzony jest”?

Element ten odbywa się w formie koncertu zespołu CHICAGO, z wykorzystaniem instrumentów akustycznych: akordeonu, klarnetu, bębna, biesiadnych instrumentów perkusyjnych oraz z użyciem dodatkowego nagłośnienia. Koncert biesiadny ma miejsce w części konsumpcyjnej i składa z minimum trzech bloków muzycznych pośród gości. Najlepsze przyśpiewki weselne, melodie regionalne, piosenki rzeszowskie, utwory góralskie, ukraińskie i cygańskie oraz najpopularniejsze szlagiery minionych lat. Wszystko to odbywa się z wykorzystaniem instrumentów muzycznych oraz profesjonalnego nagłośnienia.

Państwo Młodzi decydują, jak długo trwa śpiew z gośćmi przy stołach, jednak zwykle najlepsze scenariusze pisze samo życie i gdy widzimy, że Goście sami zaczynają śpiewać i bujać się przy stołach, wówczas wkraczamy i my z naszymi instrumentami, by móc im wtórować.

Wspólne, biesiadne muzykowanie z pewnością ożywi Gości i wprowadzi ich w radosny nastrój. Śpiew i zabawa jest najlepszą formą integracji Gości weselnych- poprzez urozmaicony śpiew i muzykę, humor, dobrą energię, żywiołowość, umiejętne prowadzenie dobra zabawa gwarantowana! Nie musicie obawiać się, że Wasi Goście poprzez nieznajomość tekstu utworów nie będą mogli całkowicie włączyć się we wspólną zabawę. Gratis zapewniamy bowiem śpiewnik na każdy stół, dzięki czemu wszyscy będą mieli możliwość w pełni uczestniczyć w tej części wesela.

Biesiada przy stołach w formie koncertu to doskonała okazja do wspólnej integracji. Biesiadne muzykowanie z pewnością ożywi Gości i wprowadzi ich w radosny nastrój. Gwarantujemy, że „Szła dzieweczka” w wykonaniu Gości i wtórze naszym instrumentów zabrzmi niezwykle entuzjastycznie.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami