Do góry

Ciężki dym

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Ciężki dym


Młoda Para falująca na parkiecie, krojenie tortu weselnego, podziękowania dla rodziców, piosenka od Pana Młodego dla swojej wybranki, czy wiersz Pani Młodej napisany dla męża a może wspólne oglądanie fotografii bądź teledysku na dużym ekranie- wszystkie te momenty to prawdziwe perełki weselnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że chcemy, by były one wyjątkowe i na długo zapadły w pamięć zarówno nam, jak i naszym Gościom. Ciężki dym jest z pewnością tym dodatkiem, który znacznie ułatwi osiągnięcie zamierzeń.

Ciężki dym podczas pierwszego tańca sprawi, że będziecie wyglądać jakbyście kroczyli w chmurach. To rozwiązanie z jednej strony doskonale podkreśli piękno Waszego tańca, z drugiej zaś zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Jest to gwarancja świetnego efektu zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach czy nagraniach. Podobnie jak podczas krojenia tortu, czy innych chwil, szczególnie wartych podkreślenia. Tylko u nas możecie bowiem z niego korzystać przez całą noc.
Ciężki dym to rodzaj pary, tworzonej z wytwornicy. Poprzez zastosowanie suchego lodu i zjawiska sublimacji powstaje gęsta, ciężka i całkowicie bezzapachowa mgła, która unosi się jedynie na pewną wysokość a po jakimś czasie sama znika, nie powodując żadnych strat. Tego rodzaju dodatek jest całkowicie bezpieczny i nie przeszkadza Gościom w trakcie tańca, gdyż unosi się zwykle do wysokości pasa.

Sprawcie sobie prawdziwą niespodziankę i rzeczywiście poczujcie się w ten wyjątkowy dzień jak w niebie, dzięki rozwiązaniu w postaci ciężkiego dymu.

Ciężki dym sprawi, że poczujecie się jakbyście spacerowali w chmurach. Wznieście się pod wyżyny nieba podczas pierwszego tańca bądź pozwólcie bujać w obłokach Waszym Gościom przez całą noc, bowiem nasza oferta zapewnia tego typu efekty przez cały czas trwania zabawy.


PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami