Do góry

Ekrany TV

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Ekrany LED


Ekrany LED na weselu dają wiele możliwości! Sprawią, że oprawa Waszego wesela stanie się jeszcze bardziej nietypowa i wyjątkowa. Na ekranach wyświetlić można zarówno zdjęcia z dzieciństwa, jak i filmy przygotowane dla rodziców w ramach podziękowania. Być może chcesz zaprezentować ciekawe animacje bądź śmieszne nagrania z przyjaciółmi, lub też w jakiś sposób wykorzystać ekran do zabaw podczas oczepin. Na ekranie wyświetlić można dowolną treść bądź grafikę- ograniczeniem jest wyłącznie ludzka wyobraźnia.

Ekrany LED pozwalają także na transmisję live wesela. Podczas całego wesela osoba odpowiedzialna steruje obrazem z dwóch kamer, dzięki czemu relacja z wesela jest bezpośrednio na nich odtwarzana. Zabawa bowiem może być nagrywana z dwóch kamer i na bieżąco transmitowana poprzez multimedialne ekrany. Dzięki temu Goście siedzący przy stole wiedzą, co dzieje się na parkiecie i z pewnością nikt nie przeoczy ulubionego kawałka muzycznego bądź ważnego wydarzenia na sali tanecznej.

To nowoczesne rozwiązanie coraz bardziej zyskuje na popularności, bowiem ekrany LED są nie tylko praktyczne, dzięki możliwościom technologicznym, które stwarzają, ale także tworzą niezwykłą oprawę wizualną całego wesela- mogą być elementem zaskoczenia Gości bądź dodatkową dekoracją sali. Na ekranie wyświetlić można grafikę nawiązującą do stylu wesela, zaś całość stanowi dodatkowe oświetlenie i efekt pełen barw. Już podczas wejścia Państwa Młodych na salę weselną może być wyświetlone Wasze zdjęcie, natomiast w trakcie trwania wesela mogą być wyświetlane zdjęcia z wesela, które zostaną zrobione przez naszego pracownika. Możecie także wyświetlić film niespodziankę dla Waszych rodziców bądź zdjęcia świadków czy starostów podczas toastu za nich. Świetną opcją jest także muzyczne karaoke a nawet bitwa na głosy między gośćmi weselnymi, podczas których na ekranie wyświetlał będzie się tekst piosenek. Podsumowując- na ekranach można tak naprawdę wyświetlić wszystko!

Ekrany LED to prawdziwy must have współczesnych wesel. To nowoczesne rozwiązanie daje wiele możliwości, począwszy od prezentacji wszelkich zdjęć, grafik i filmów, poprzez transmisję live wesela, po oprawę wizualną całego wesela.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami