Do góry

Karaoke

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY


Na udane wesele składa się szereg elementów, zaś jedną z najpopularniejszych atrakcji wieczoru jest obecnie karaoke. Jeszcze nie tak dawno wyznacznikiem dobrej zabawy były tradycyjne oczepiny oraz zabawy odbywające się tuż po nich. Współcześnie wiele osób odchodzi od tej formy, gdyż zabawy te często okazywały się żenujące i po prostu przestarzałe. A tymczasem doskonałą alternatywą dla takich zabaw jest przeprowadzenie konkursu karaoke, podczas którego może zaśpiewać zarówno Para Młoda, jak i poszczególni Goście. Gwarantujemy, że taka atrakcja wprowadzi mnóstwo śmiechu i z pewnością wyłoni niejeden ukryty talent.

Karaoke na weselu najlepiej rozpocząć w godzinach wieczornych, gdy już Goście bawią się na całego. Zadbamy o przygotowanie całej zabawy- począwszy od projektora, ekranu, mikrofonu, poprzez listę proponowanych utworów i ich tekst wraz z podkładem muzycznym. Na liście nie zabraknie najpopularniejszych szlagierów, polskich i zagranicznych hitów poszczególnych dekad, jak również przebojów będących aktualnie na topie. Karaoke może odbyć się w kilku wariantach – Goście mogą występować pojedynczo bądź w grupach, sami wybierać utwory z listy bądź będą one typowane losowo, natomiast gdy chętnych do występu będzie wielu, wówczas warto zabawę podzielić na kilka części.

Karaoke z pewnością okaże się niezapomnianą atrakcją zarówno dla Was, jak i Waszych Gości. Co najważniejsze, wcale nie liczy się tu talent muzyczny i obycie sceniczne – choć pewnie niejedna z osób mile nas tym zaskoczy odkrywając swoje umiejętności- ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i mnóstwo radości. Jest to zabawa na poziomie, którą kochają zarówno młodsi, jak i starsi. Nie może więc jej zabraknąć na Waszym weselu!

Karaoke to jedna z najpopularniejszych atrakcji współczesnego wesela. Występy Państwa Młodych i Gości weselnych, gdzie tekst piosenek wyświetlany jest na dużym ekranie, z pewnością wywoła wiele radości i mnóstwo śmiechu. To nowoczesna forma zabawy, której nie powinno zabraknąć na żadnym weselu.


PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami