Do góry

Oprawa Muzyczna na ślub w kościele

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Oprawa muzyczna na ślub w kościele


Moment, w którym mówicie sobie sakramentalne „tak” jest oczywiście najważniejszym i najpiękniejszym momentem całej ceremonii ślubu kościelnego. Nikt nie powiedział jednak, że nie może być jeszcze piękniej. Oprawa muzyczna na ślub w kościele sprawi, że emocje- zarówno Wasze, jak i Waszym Gości, sięgną zenitu.

Z pewnością nie raz wyobrażaliście sobie jak będzie wyglądać to doniosłe wydarzenie w Waszym życiu i zapewne w tych wyobrażeniach nie zabrakło pięknych dźwięków instrumentów, które sprawiały, że całość stawała się jeszcze bardziej wzniosła.

Z nami wizja ta staje się rzeczywistością, zapewniamy bowiem oprawę muzyczną również podczas ceremonii w kościele. Są to cztery utwory z naszej listy, wykonane na trąbce i saksofonie, przy akompaniamencie organów. Oczywiście utwory te odpowiadają normom kościelnym obowiązującym przy ślubach. Ponadto para Młoda decyduje, w którym momencie utwory te mają zostać wykonane- być może będzie to chwila, w której wchodzisz do kościoła ze swoim ukochanym tatą lub czas błogosławieństwa, a może moment w którym już jako mąż i żona wychodzicie ze świątyni.

Sprawimy, że każda ta chwila będzie niezwykle uroczysta, zaś cała oprawa muzyczna w kościele nad wyraz zaskakująca dla Waszych Gości i stanowiąca piękny dodatek zapamiętany na długie lata. W murach kościoła dźwięki instrumentów brzmią bowiem szczególnie i będą oryginalnym dopełnieniem tego wyjątkowego momentu, jakim jest ślub.

Jeśli natomiast ślub odbywa się w plenerze, bądź każdym innym miejscu, oprawa muzyczna również może zostać zrealizowana.

Oprawa muzyczna podczas ceremonii w kościele z pewnością nada całości jeszcze bardziej uroczystego i wzniosłego charakteru sprawiając, że emocje zarówno Wasze, jak i Waszych Gości sięgną zenitu. Piękne momenty wymagają wyjątkowego podkreślenia, zaś instrumentalne wykonania w murach świątyni brzmią nader urokliwie.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami