Do góry

Zespół na wesele CHICAGO

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem


Jednym z kluczowych komponentów, który znajduje się w cenie pakietu weselnego, jest Zespół Muzyczno-Rozrywkowy CHICAGO. Zespół na wesele Rzeszów to jeden z najważniejszych elementów, zaraz po dobrym jedzeniu. To, jak w tym dniu bawić będą się Państwo Młodzi i Goście, w dużej mierze zależy właśnie od zespołu. W końcu wesele to czas radości, zabawy i tańców a my zrobimy wszystko, by właśnie w takiej atmosferze odbył się ten dzień.

Zespół muzyczny Chicago tworzy grupa czterech profesjonalnych muzyków, którzy grając wspólnie już prawie 30 lat, dobrze znają potrzeby Młodej Pary i Gości oraz potrafią dopasować repertuar i całą oprawę sceniczną tak, by doskonale wpisać się w upodobania nawet najbardziej wymagających klientów.
Choć gramy głównie na przyjęciach weselnych, to nie obce są nam także występy na wszelkiego rodzaju balach, bankietach, imprezach rodzinnych i firmowych oraz innych wydarzeniach o charakterze rozrywkowym. Instrumenty, które wykorzystujemy, to różnego typu instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon, trąbka, klarnet i perkusja.

Czym wyróżniamy się na tle innych zespołów? Przede wszystkim pasją do muzyki i sprawiania nią radości innym ale także doskonałym brzmieniem oraz bogatym repertuarem. Są to najlepsze utwory wszystkich gatunków muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców- zarówno te najnowsze, jak i hity minionych dekad. Ponadto mocnym punktem naszego zespołu jest wodzirej, który zadba o odpowiedni nastrój w czasie przyjęcia weselnego i nie pozwoli, by choć przez moment zawiało nudą.

Za spory sukces i wyróżnienie uważamy nasze liczne występy u boku takich sław jak Edyta Bartosiewicz, Natalia Kukulska, Edyta Górniak oraz zespołu De Mono, Kombi czy Varius Manx.

Muzyka towarzyszy nam od zawsze, pozwólcie, że teraz my potowarzyszymy Wam w najważniejszym dniu waszego życia i sprawimy, by był on jeszcze bardziej niezapomniany.

Zespół na wesele to jeden z najważniejszych elementów, mających realne przełożenie na ogólną atmosferę i zabawę Pary Młodej i Gości. Zespół CHICAGO sprawi, że w ten Wasz nowy etap w życiu wkroczycie śpiewająco i tanecznym krokiem.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami